Замовлення зворотного дзвінка

Залишіть свій телефон і ми передзвонимо у зручний для вас час!

Замовлення зворотного дзвінка

Ваша заявка прийнята. Чекайте на дзвінок.

  • Очень крутой люк, всем люкам люк.

Як підібрати підлоговий люк ?

 

При установці технологічного чи сантехнічного обладнання та запірної арматури, а також при прокладанні комунікацій часто потрібно приховати їх наявність для того, щоб оформити приміщення на свій смак. При цьому необхідно зберегти швидкий та вільний доступ до певних вузлів та блоків, що накладає деякі обмеження на методи маскування. Зараз дедалі більше використовуються люки, спеціально розроблені на вирішення цього завдання.

 

Основні види люків

В інтернет-магазині «Мегалюк можна купити за доступними цінами»:

  • люки під облицювання плиткою;
  • люки під фарбування;
  • підлогові люки.
У першому випадку вироби можуть використовуватися не тільки спільно з керамічною плиткою, але й іншими матеріалами, такими як різні декоративні камені або просто мозаїка. Існує безліч моделей, що відрізняються шляхом відкривання і закривання дверцят, призначені для установки в простих і важкодоступних місцях, і дозволяють ефективно замаскувати наявність каналу обслуговування.
Люки під фарбування ідеально підходять для використання у приміщеннях, оброблених гіпсокартоном. Це можуть бути як стіни, так і стеля – спеціальні замки надійно фіксують дверцята у будь-якому положенні, не дозволяючи їм відкриватися тоді, коли це не потрібно. Такі люки просто кріпляться, найчастіше за допомогою шурупів або дюбелів. Як і люки під плитку, вони мають надійну конструкцію, є моделі, до комплекту яких входять металеві сходи для підйому на горище.
В даний час багато інженерних комунікації та обладнання розташовуються під підлогою. Це можуть бути труби опалення, каналізації та водопроводу, насоси та інше технологічне обладнання, вентиляційні канали в системах конвекційного повітряного опалення та інше. Все це технічне обладнання необхідно періодично оглядати, чистити та ремонтувати, і для цього до них має бути забезпечений вільний та безпечний доступ.
Крім того, у приватних будинках та на перших поверхах багатоквартирних будівель через такі люки отримують доступ до технічних приміщень та підвалів. І якщо необхідно закрити отвір у підлозі, то для цієї мети краще використовувати сертифікований люк для підлоги, який спеціально розроблений і виготовлений відповідно до вимог до міцності і надійності.

На що звернути увагу при підборі люка для підлоги?

Підібрати люк під підлогу під плитку часто буває складніше, ніж вирішити таку ж задачу при розміщенні ревізійного люка в стіні або стелі. Для цього треба:

  • Визначити, яке максимальне та постійне навантаження має витримувати виріб;
  • Вибрати відповідний за розмірами та технічними характеристиками люк;
  • Виміряти габарити отвору, необхідного для встановлення рами люка із зазором, що гарантує вільне відкриття кришки (бажано, щоб вся площа покривалася цілим числом керамічних плиток);
  • Уточнити габаритні розміри люка та скоригувати вибір моделі за потреби.

Технічні характеристики та перевага моделей

В інтернет-магазині можна замовити люк для підлоги наступних типів:

  • "Практик";
  • "Оптімал";
  • "Лідер";
  • "Стандарт";
  • "Лайт";
  • "Лайт +".
Всі пропоновані вироби мають високу міцність і забезпечують тривалу експлуатацію навіть в умовах підвищеної вогкості, і при значних коливаннях температури не змінюють своїх геометричних розмірів.
Підлоговий люк «Практик» можна застосувати під час облаштування переходу між перекриттями, у тому числі в холодні приміщення – кришка має надійну теплоізоляцію. Його можна використовувати з будь-яким покриттям, що забезпечує відмінне маскування та не порушує загальну концепцію дизайну приміщення. Виріб має спеціальні газові амортизатори, що полегшують підняття кришки.
«Оптімал» – це підлоговий люк під плитку із самопідйомною кришкою, оснащеною надійними газовими амортизаторами. Вони використовуються для забезпечення прихованого доступу до інженерних комунікацій, обладнаних у підлозі та нижче рівня підлоги. Крім плитки для облицювання кришки можуть бути використані й інші матеріали, у тому числі мозаїка, ковролін або лінолеум. Дана модель витримує значні навантаження, герметична кришка дозволяє використовувати виріб навіть на вулиці.
Підлоговий люк «Лідер» користується заслуженою популярністю за свою універсальність, міцність, стійкість до постійної дії великої ваги та повну герметичність. Виріб виготовлений із сталевого кутового профілю та труби прямокутного перерізу. Конструкція забезпечує високу здатність навантаження, кришка покрита гіпсоволокнистою плитою, на яку згодом може наноситися відповідне статеве покриття. Це може бути керамічна плитка чи мозаїка, ламінат, паркет, ковролін або лінолеум. Особливість даної моделі у його знімній кришці та невеликих розмірах.
Одним з найбільш популярних товарів, які можна купити за доступними цінами в інтернет магазині «Мегалюк», є люк підлог під плитку «Лайт». Він може використовуватися у внутрішніх приміщеннях для ревізії та організації міжповерхових переходів. Легка, але міцна кришка облицьовується керамічною плиткою, вільно витримує велику вагу, нею можна ходити і навантажувати важкими предметами. Сталеві елементи конструкції виготовлені з товстостінного металопрокату та з'єднані високоякісним зварюванням. Вони не бояться корозії – спеціальне емалеве покриття чудово захищає метал від іржі та дозволяє використання виробу у приміщеннях з високим рівнем вологості.
Люк не тільки оснащений газовими амортизаторами, що автоматично піднімають кришку після відмикання замка, але й обладнаний спеціальною петлею, що запобігає падінню кришки в результаті виходу з ладу обох пристроїв, що амортизують і зупиняє під безпечним кутом. Також є надійне гумове ущільнення по периметру, конструкція петель повністю виключає обколювання елементів облицювання по краях. Рама надійно фіксується у підлозі передбаченими для цього кріпленнями.

В асортименті магазину є нова модель – люк «Лайт+», який відрізняється від свого попередника наявністю утеплення, що дозволяє обладнати перехід між теплим і холодним приміщенням. Як і модель «Лайт», він має високу міцність, його можна покрити керамічною плиткою.

Технические характеристики:

-Материал рама\дверцастальной уголок 50*50 мм.,стальная профильная труба 30*20 мм.
-Метод сборки:  аргонно-дуговая сварка.
-Окраска:  антикоррозионная - молотковая (пр-во Европа) 
-Схема открывания:  распашная дверца с амортизаторами 
-Метод открывания\фиксации:   нажатием с поворотным ключом
-Способ установки:  крепление анкерами\дюбелями 
-Комплектация:  тех.паспорт, поворотный ключ, замок-защелка, газовые амортизаторы 2 шт., ГВЛВ плита, резиновые уплотнители.

Таблица размеров стандартных напольных люков модели " Лайт"

Модель люка ШхД (мм) Розміри у світлі ШхД (мм) Розміри кришки ШхД (мм) Розміри отвору ШхД (мм) Габарити люка ШхДхГл (мм)
600х600 500х500 535х585 600х600 600х600х120
700х700 600х600 635х685 700х700 700х700х120
800х800 700х700 735х785 800х800 800х800х120
900х900 800х800 835х885 900х900 900х900х120
1000х1000 900х900 935х985 1000х1000 1000х1000х120
1100х1100 1000х1000 1035х1085 1100х1100 1100х1100х120

 

Схема підлогового люка моделі "Лайт" розміром 1000мм.*1000мм. 

  

Інструкція з монтажу моделі "Лайт"
 
 1)Підготуйте отвір для встановлення люка. Розмір отвору повинен відповідати розміру люка (див. таблицю стандартних розмірів) 
 2)Встановити люк у отворі та виставити  кришку люка в одну площину з основною підлогою за допомогою рівня.
 3)Закріпити раму люка у прорізі за допомогою анкерів або дюбелів діаметром 8 мм. "вушок".
 4)Проґрунтувати поверхню кришки  люка.
 5)Наклеїти плитку на кришку люка (на плиту ГВЛВ) дотримуючись рекомендацій схеми.
 
Схема облицювання керамічною плиткою кришки люка:

 

 

 

 

Підлоговий люк під плитку з газовими амортизаторами моделі "Лайт"


Виробнича компанія www.Megaluk.com.ua


Люк призначений для щоденного використання приміжповерховим переміщенням а також для ревізії. Ця модель зроблена спеціально для внутрішніх приміщень, зполегшеною кришкою і поліпшеною конструкцією люка. Після облицювання керамічною плиткою, о кришці люкаможна ходити, що у свою чергу економить корисну площуприміщення. Також плюсом цієї моделі є те що підлоговий люк після облицювання на тлі підлоги - невидимий, з цієїпричини його називають - люк невидимка.

(Як встановити напольний люк під плитку?)


 

Люк в підвал складається з двох основних частин, з рамилюка і його кришки. У конструкції виробу передбачені європейські газові амортизатори для відкривання кришкилюка, які підбираються по довжині і силі тиску відповідно зрозмірами люка.Також наші підлогові люки для безпечного відкривання і виключення розриву газовогоамортизатора, обладнані обмежувачами петлі, якізупиняють відкриття кришки під потрібним кутом.

Підвальні люки компанії Мегалюк виготовляються зтовстостінного металопрокату, який під засобом професійного зварювання з'єднується в геометричнуконструкцію потрібного розміру (дивіться технічніхарактеристики.)

Усі металеві частини люків забарвлені антикорозійноюемаллю, що забезпечує підвищення терміну служби люкав приміщеннях з підвищеною вологістю. До кришки люка прикручена міцна ГВЛВ плита, яку після грунтовки можна облицьовувати керамічною плиткою. Для підвищення жорсткості при навантаженні на поверхню плити, кришкулюка зміцнюють розпірками, відповідно до розміру люка ійого призначення. Підлоговий люк невидимка відкривається за допомогою замка-клямки і чотиригранного поворотного ключа з комплекту люка. Закриття відбувається простим натисненням кришки люка до рами. Для щільного притиснення і герметизації, передбачені гумові ущільнювачі по периметру рами люка. Відкривання кришки відбувається за допомогою спеціальних петель, які виключають обколювання плиткив місцях між плиткових швів по контуру люка.


 

 Люк в підвал встановлюється в підготовлений отвір відповідного розміру люка (дивіться монтаж). Люки підлогові мають в конструкції рами приварені "вушка" для кріплення, через отвори яких за допомогою анкерів або дюбелів відбувається фіксація люка в отворі. 
Підлогові люки під плитку з амортизаторами моделі "Лайт"застосовують як для міжповерхового переміщення, так і для доступу до ревізій що знаходиться в підлозі. Часто наші люки шукають по їх призначенню: люк в підвал або люк в льох, люк підлоговий для ревізії або підлоговий люк під плитку, також застосовують люк під ламінат. Підлоговий люк на амортизаторах на сьогодні оптимальне рішення для заміських будинків, де важливо зберегти корисну площу приміщення, зберегти дизайн приміщення і отримати легкий доступ до потрібних приміщень. В силу своїх конструкційних особливостей, наші люки підлогові витримують велике навантаження на поверхню. Також підлогові люки на амортизаторах часто застосовують в нежитлових приміщеннях, таких як гараж або цех.

 


 

Сайт компанії виробника ревізійних люківwww.megaluk.com.ua

Автор: Андрій Вікторович

Підлогові люки

Дуже часто сучасний дизайн інтер'єрів просто вражає красою підлоги, яка виглядає як справжній витвір мистецтва. Дуже шкода псувати таку красиву і дорогу підлогу темною плямою у вигляді люка. Але при цьому без люка підлоги не обійтися. Внутрішні комунікації для періодичного обслуговування повинні бути постійно доступними, а це неможливо без монтажу спеціального люка.

Але вирішити цю проблему дуже легко – сучасні моделі підлогових люків після установки піддаються декору та зливаються з рештою підлогового покриття. Саме такі, а також багато інших різновидів люків для підлоги можна знайти в асортименті компанії «Мегалюк».

Що являє собою люк для підлоги і навіщо він потрібен?

Підлоговий люк це особлива конструкція, яка призначена для створення вільного доступу до підвалів та комунікацій інженерного призначення, що розташовані під підлогою. Для того щоб підлоговий люк не виділявся на загальному тлі, а покриття для підлоги було рівним і однорідним використовуються моделі, які дають можливість за бажанням оформити кришку люка в тому ж стилі, що і підлога, створюючи єдиний рівний малюнок підлоги.

Люки, призначені для установки для підлоги, здатні витримувати дуже великі навантаження. Підлогові люки встановлюються не лише у приміщеннях, а й на вулиці. Для цього кришка може оброблятися керамограніт, плиткою з імітацією каменю, клінкерною або тротуарною плиткою і т.д.

Стандартна конструкція підлогового люка

Підлогові люки складаються із двох основних частин – рамки та кришки. Рамка монтується прямо в підлогу і є бар'єром для кришки. Зазвичай рамка люка ущільнюється гумовою прокладкою для більшої герметичності та щільності закривання. Кришка люка представлена у вигляді неглибокої ємності, яку за бажанням можна заповнити тим матеріалом, яким оформлена підлога всередині приміщення або ділянка, що знаходиться на вулиці. Глибина такої кришки, залежно від моделі, може становити від 20 до 100 мм.

Найпростішими за конструкцією вважаються знімні люки. Кришка не приєднується до рамки, а фіксується за рахунок спеціальних петель і може закриватися на замок або спеціальним електроприводом, все залежить від вибраної моделі. Люки випускаються в стандартних розмірах, але також

є нестандартні та виготовлені за індивідуальним оригінальним замовленням моделі.

Модель люка ШхД (мм) Розміри у світлі ШхД (мм) Розміри кришки ШхД (мм) Розміри отвору ШхД (мм) Габарити люка ШхДхГл (мм)
600х600 500х500 535х585 600х600 600х600х120
700х700 600х600 635х685 700х700 700х700х120
800х800 700х700 735х785 800х800 800х800х120
900х900 800х800 835х885 900х900 900х900х120
1000х1000 900х900 935х985 1000х1000 1000х1000х120
1100х1100 1000х1000 1035х1085 1100х1100 1100х1100х120

Основні вимоги до підлогових люків

· Підлоговий люк повинен виготовлятися з особливо міцного матеріалу, здатного витримувати велике навантаження. Люк повинен спокійно витримувати таке саме навантаження, що і вся підлога, куди вона вмонтована. Але при цьому важливою деталлю є те, що сама конструкція люка має бути якомога легшим. Користувач повинен легко піднімати і опускати кришку люка. Найкращим матеріалом, що відповідає всім цим вимогам, є алюміній. Саме люки з алюмінію будуть найнадійнішими і практичними для підлогової установки.

· Кришка люка або його рама повинні ущільнюватись спеціальною гумовою прокладкою. Це необхідно для запобігання проникненню всередину люка вологи. Хороший гумовий ущільнювач надійно захистить внутрішні комунікації під підлогою. Крім цього гумовий ущільнювач дозволяє більш м'яко відкривати та закривати люк завдяки гарній амортизації ущільнювального матеріалу.

· Плюсом буде наявність спеціалізованих підйомних ключів. Найчастіше такі ключі навмисно вже вмонтовані в саму кришку. Такий ключ дозволяє без зусиль з боку користувача відкривати та закривати люк. Для тих люків, які монтуються під плитку або інші облицювальні матеріали та стають абсолютно непомітними на загальному полотні підлоги передбачені вакуумні присоски. Однак такі присоски застосовні тільки для легких конструкцій люків для підлоги, які призначені для установки в приміщенні.

Види підлогових люків

1. Посилені люки. Цей різновид люків призначений для приміщень найчастіше промислового призначення, де на підлогу виявляється велике навантаження у вигляді переміщення великовагових вантажів або переміщення великогабаритної техніки та машин. Для того щоб люк зміг витримувати таке навантаження для його виготовлення використовують      оцинковану, яка також запобігає появі корозійних утворень. Такий надійно зварений люк може встановлюватись при необхідності навіть на вулиці. Для цього після установки                прилеглий майданчик до рами повинен бути залитий бетоном, щоб забезпечити максимальну надійність конструкції. Посилені люки захищені від злому, тому їх часто встановлюють у гаражах, у різних складських приміщеннях, гаражах, входах у підвал тощо.

2. Підлогові люки під облицювання. Дана конструкція люка передбачає створення рівного непомітного покриття для підлоги, для чого кришку люка облицьовують плиткою, лінолеумом або будь-якими іншими покриттями для підлоги. Корпус люків під облицювання виготовляють із загартованої сталі зверху обробленою спеціальною порошковою фарбою. Облицювальний матеріал встановлюється поверх кришки люка. Часто такі люки встановлюються для швидкого доступу до системи теплої підлоги, але нерідко такі люки зустрічаються для доступу в підвали та підпільні інженерні комунікації.

3. Підлогові люки оснащені газовим амортизатором. Газовий амортизатор – це спеціальний механізм, який надає швидкий доступ до будь-яких підпільних приміщень. Підйомний механізм легко відкривається навіть однією людиною і не вимагає зайвих зусиль. Плавне відкриття та закриття люка дуже зручне для встановлення в будинку. На кришку люка також можна укласти будь-яке покриття для підлоги.

Чому вам потрібен саме люк для підлоги?

Універсальність. Саме люки підлоги найбільш універсальні, в порівнянні з іншими різновидами. Підлоговий люк може успішно використовуватися для доступу до підпільних інженерних комунікацій у промислових, громадських, офісних та житлових приміщеннях незалежно від їх призначення. Підлогові люки часто вибирають для створення непомітного входу в підвальні приміщення в приватних будинках і гаражах. Завдяки кришці, що абсолютно герметично закривається, такий люк може встановлюватися не тільки на вулиці і в приміщенні, але навіть у басейні.

· Стійкість до великих навантажень. Більшість конструкцій різних моделей люків підлоги без проблем витримують велике навантаження і абсолютно не прогинаються в процесі тривалої експлуатації. Кришка якісного люка легко витримує масу автомобіля, якщо той по ній проїде. За рахунок своєї вантажопідйомності кришку люка підлоги можна облицьовувати будь-якими декоративними будівельними матеріалами, призначеними для обробки підлог.

· Герметизація. Надійна гумова прокладка по всьому периметру рами або кришки люка для підлоги запобігає пошкодженню інженерних комунікацій внаслідок затоплення.

· Тривалий експлуатаційний термін. Більшість моделей підлогових люків виготовляють із алюмінію або нержавіючої сталі. При цьому корпус обробляється спеціальним складом, що запобігає корозії. Завдяки надійності посиленої конструкції термін служби якісного люка для підлоги може становити кілька десятків років.

Автор: Андрій Вікторович

Монтаж підлогового люка під плитку.

Розташування сучасних інженерних та будівельних комунікацій під підлогою вимагає забезпечити найлегший доступ до них за допомогою прихованого люка. Підлогові люки під плитку зручні у використанні та при цьому не псують естетику приміщень. При професійній установці вони практично непомітні, але їх завжди легко відкрити. Нижче йтиметься про застосування таких люків, про їх переваги і про те, як правильно встановити люки під плитку.

Які підлогові люки встановлюються під плитку

Зазвичай під плитку встановлюються ревізійні підлогові люки, призначені для забезпечення доступу до мережі інженерних комунікацій, схованих під підлогою. Крім того, використання люка спрощує доступ на цокольний поверх, у підвали та технічні приміщення, всередину погребів тощо. Приховані люки можуть використовуватися не тільки в приватному будинку, але і на промисловому підприємстві. Крім естетичних якостей, люки під плитку забезпечують безперешкодне переміщення по виробничому будинку, т.к. не утворюють виступів та ям.

Види люків під плитку

Названі переваги люків виявляються виключно при грамотній установці. А щоб встановити люки правильно, треба насамперед зрозуміти, з яким саме різновидом люків ви маєте справу. Їх є кілька.

  1. Посилені люки для промислових підприємств використовуються при сильному навантаженні на підлогу внаслідок переміщення та встановлення великогабаритної техніки.
  2. Підлогові люки під облицювання призначені для використання у житлових приміщеннях. Одним із найбільш довговічних облицювальних матеріалів у цьому випадку є плитка.
  3. Якщо в комплектацію люка входить газовий амортизатор, він забезпечить можливість швидко відкрити найважчу кришку. Така конструкція дуже зручна на складах, промислових об'єктах та ін.

Як встановити підлоговий люк під під плитку?

Кожен підлоговий люк складається з двох основних частин: рамки та кришки. Під час встановлення рамка монтується у підлозі. Як правило, для її ущільнення використовують гумову прокладку, яка гарантує герметичне та щільне закривання. Кришку люка, що являє собою неглибоку ємність, заповнюють тим самим облицюванням, яким покрита підлога, в даному випадку — плиткою. Попередньо кришку фіксують амортизаторами або за допомогою спеціальних петель. Процес установки відбувається у певній послідовності:

  1. Спочатку потрібна підготовка отвору. Він вирівнюється за горизонтальним рівнем. Якщо потрібно, його зменшують відповідно до розмірів люка, монтуючи металеві профілі.
  2. У перекритті робляться монтажні отвори. Люк встановлюється та прикріплюється до поверхні дюбелями чи анкерами.
  3. Перш ніж почати облицьовувати люк плиткою, його слід закрити на спеціальну засувку, яка зазвичай додається в комплекті. Вона потрібна, щоб уникнути випадкового відкриття люка під час роботи. Кришку люка можна відкривати лише через добу після того, як він був фанерований.
  4. Проводиться ґрунтовка, потім створ облицьовується плиткою. Бажано, щоб розміри плитки та кришки люка відповідали один одному. Якщо плитка дрібніша, на обробку має йти ціла кількість плиток. Інакше навіть у закритий люк буде виразно помітний серед підлоги.
  5. На заключному етапі затираються всі шви, крім одного, що охоплює периметр. Він очищається, заклеюється скотчем з обох боків і заповнюється герметиком як углиб, і трохи вище поверхні.
  6. Скотч та зайвий герметик віддаляються, шов прорізають за допомогою гострого ножа на всю глибину. На заключному етапі видаляється герметик, що залишився.

Технічні характеристики:

-Матеріал рама\дверцятасталевий куточок 50*50 мм.,сталева профільна труба 30*20 мм.
-Метод складання:  аргонно-дугове зварювання.
-Забарвлення:  антикорозійна - молоткова (пр-во Європа) 
-Схема відкривання:  розпашні дверцята з амортизаторами 
-Метод відкривання\фіксації:   натисканням із поворотним ключем
-Спосіб встановлення:  кріплення анкерами\дюбелями 
-Комплектація:  тех.паспорт, поворотний ключ, замок-клапан, газові амортизатори 2 шт., ГВЛВ плита, гумові ущільнювачі.

Таблиця розмірів стандартних підлогових люків моделі " Лайт"

Модель люка ШхД (мм) Розміри у світлі ШхД (мм) Розміри кришки ШхД (мм) Розміри отвору ШхД (мм) Габарити люка ШхДхГл (мм)
600х600 500х500 535х585 600х600 600х600х120
700х700 600х600 635х685 700х700 700х700х120
800х800 700х700 735х785 800х800 800х800х120
900х900 800х800 835х885 900х900 900х900х120
1000х1000 900х900 935х985 1000х1000 1000х1000х120
1100х1100 1000х1000 1035х1085 1100х1100 1100х1100х120

 

Схема підлогового люка моделі "Лайт" розміром 1000мм.*1000мм. 

  

Інструкція з монтажу моделі "Лайт"
 
 1)Підготуйте отвір для встановлення люка. Розмір отвору повинен відповідати розміру люка (див. таблицю стандартних розмірів) 
 2)Встановити люк у отворі та виставити  кришку люка в одну площину з основною підлогою за допомогою рівня.
 3)Закріпити раму люка у прорізі за допомогою анкерів або дюбелів діаметром 8 мм. через отвори кріпильних "вушок".
 4)Проґрунтувати поверхню кришки  люка.
5)Наклеить плитку на крышку люка (на ГВЛВ плиту) придерживаясь рекомендаций схемы.
 
Схема облицювання керамічною плиткою кришки люка:

 

Компанія «Мега Люк», що здійснює продаж підлогових люків під плитку, надає покупцям послуги із встановлення придбаних пристроїв.

 

Автор: Андрій Вікторович

Замовити люк:

Повідомлення успішно надіслано!